Gładkie nogi przez cały rok!

Posted on
laser diodowy Dio Shiro

Golenie, owłosienie, depilacja, to cały czas dla wielu kobiet tematy tabu, wrażliwe, wstydliwe. To kwestie bardzo intymne, a jednocześnie stanowiące o kobiecości, estetyce i dobrym samopoczuciu. Każda z nas marzy o gładkim ciele, bez podrażnień, bez spędzania kilku godzin miesięcznie w łazience. Jak to osiągnąć?

Poczuj gładkość swojej skóry 

Maszynki, plastry, kremy do depilacji. Dbanie o gładkie ciało zajmuje nam – kobietom sporo czasu. Często wiąże się z dyskomfortem w postaci podrażnień, wrastających włosków, a nawet bólu. Czy istnieje sposób na to, aby maszynki, plastry i kremy zniknęły z naszego życia? Oczywiście! Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest depilacja laserem diodowym. Instytut Yasumi w Toruniu na ul. Ślaskiego 2 oferuje skuteczne usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego Dio Shiro. Efektem zabiegów skoncentrowanych na nogach jest gładka skóra bez odrastających włosków na nawet kilkanaście miesięcy. Czy warto?

Twój komfort i wygoda 

Depilacja laserem Dio Shiro to najnowsza metoda depilacji skupiająca się przede wszystkim na komforcie klienta oraz skuteczności zabiegu. Jest to zabieg bezwzględnie bezpieczny. Dbają o to profesjonaliści, którzy dobierają odpowiednią moc urządzenia do koloru owłosienia oraz odcienia skóry. Fachową konsultację przed pierwszym zabiegiem przeprowadza się w Instytucie Yasumi na ul. Ślaskiego 2 w Toruniu. W zależności od typu owłosienia wystarczy kilka zabiegów co ok. 4 tygodnie. Aby zachować efekt na dłużej należy stosować zabiegi przypominające co kilka miesięcy. Dla każdej kobiety jest to racjonalna inwestycja w swój czas, komfort i dobre samopoczucie!

Kobieca i pewna siebie 

Ostatnimi czasy posiadanie owłosienia wraca do łask. Jednak wielu kobietom gładkie ciało bez odrastających włosków dodaje pewności siebie i sprawia, że czują się ze sobą dobrze. Zabiegi z użyciem lasera Dio Shiro powodują, że pozbywamy się owłosienia z miejsc, gdzie golenie czy depilacja sprawiają nam kłopot. Miejsca intymne, pachy, czy też twarz wymaga od nas większego zaangażowania, ale również nogi, które najczęściej pokazujemy na co dzień. Tu niewątpliwie depilacja laserem Dio Shiro ma ogromną przewagę nad innymi sposobami pozbywania się owłosienia. Dodatkowym plusem jest to, że wykwalifikowany kosmetolog robi to za nas – tak jak w Yasumi na ul. Ślaskiego 2 w Toruniu. Zabiegi te pozwalają uzyskać efekt gładkiego ciała, zaoszczędzić czas, a także w dłuższej perspektywie pieniądze. Oddaj się w dobre ręce, a czas na golenie zmień w czas dla siebie!

 

 

Fot: Yasumi.pl

Artykuł partnerski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *