Ubraniowe triki wyszczuplające

Posted on

Sylwetka to jeden z najczęściej występujących kompleksów u kobiety. Boczki i nadmierne zaokrąglenia sprawiają, że kobieta czuje się nieatrakcyjna i niechciana. W większości przypadków jest to nieuzasadniona obawa wywołana nieprawdziwym wizerunkiem kobiet w mediach, a sama nadwaga jest niczym innym jak wynikiem przewrażliwienia. Niemniej, jednak gdy dochodzi do nadwagi to już na etapie zrzucania zbędnych kilogramów, chciałybyśmy wyglądać lepiej. Co wtedy zrobić? My kobiety mamy oczywiście swoje patenty i triki! Dziś zdradzimy wam kilka z nich i wprowadzimy Was w temat, jakim są ubrania wyszczuplające!

Jakie ubrania wyszczuplają?

Próbując zamaskować naszą wagę przy pomocy ubrań, musimy sobie najpierw odpowiedzieć, które z nich mogą tego dokonać. Najpopularniejsze jest stosowanie ubrań ciemnych, najlepiej czarnych. Uważa się je za wyszczuplające ze względu na wrażenie optyczne, które wywołują. Ciemne barwy mają bowiem tę właściwość, że pochłaniają światło, przez co wszystko, co czarne wydaje się bardziej skupione, skondensowane. Przekładając tę właściwość na ubrania, otrzymujemy efekt delikatnego wyszczuplenia sylwetki.

Podobnie jest z ubraniami w paski. One również mają właściwości optycznego wyszczuplenia. Wszystko dzięki temu, że naprzemiennie ułożone pasy wywołują wrażenie iluzji, która rozmywa odbite światło w oczach obserwatora i ukrywa niedoskonałości sylwetki. To świetny sposób na odjęcie sobie nawet kilku kilogramów!

Jakie ubrania wyszczuplają sylwetkę?

Ubrania wyszczuplająceOptyczne uatrakcyjnianie naszej figury to doskonały pomysł. Jednak dla tych Pań, które chcą wzmocnić ten efekt jeszcze bardziej mamy jeszcze kilka pomysłów. Otóż samo wyszczuplanie za pomocą ubrań jest skuteczne, to prawda, jest jednak coś skuteczniejszego i w dodatku nierzucającego się w oczy – bielizna wyszczuplająca. Ukryta pod warstwą ubrań bielizna wyszczuplająca wyrówna fałdy skóry i zbierze tkankę tłuszczową, zbijając ją ze sobą tak, aby ukryć nadmiar ciała w najbardziej wyeksponowanych miejscach. Skuteczność tego typu bielizny zależy od wielu czynników i każda z Pań może uzyskać zupełnie inny efekt. W niektórych przypadkach samo zastosowanie bielizny wyszczuplającej potrafi odjąć wizualnie ok. 10 kilogramów!

Jakie ubrania wyszczuplają brzuch?

Jak wiadomo najlepszą metodą na wyszczuplenie brzucha są regularne ćwiczenia. Brzuch to niewątpliwie najbardziej komplekso-genny element kobiecego ciała i to od niego z reguły zaczyna się narzekanie na nadwagę. Da się jednak co nieco zmienić bez ćwiczeń. Ubrania wyszczuplające, bielizna korygująca i pasek lub wstążka – to droga do sukcesu. Przywiązujemy się w pasie wstążką lub paskiem tak, aby maksymalnie podkreślić talię i dobieramy kreację, która dobrze wyeksponuje inne atuty. Dla bardziej odważnych kobiet jest jeszcze gorset, który niestety nie jest rozwiązaniem komfortowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *