Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Posted on

Randki to niezwykle ważne chwile życiu każdego człowieka. To na nich możemy poznać kogoś, kto będzie przy nas już do końca życia. To, jakie wrażenie zrobimy na randce ,może zadecydować, w dużej mierze o naszej przyszłości, przekonując drugą osobę, o naszej wartości i charakterze. To, czy wzbudzimy zainteresowanie u płci przeciwnej, zależy w dużej mierze od pierwszego wrażenia, dlatego na pierwszą randkę warto przygotować się jak najlepiej. Szczególnie należy zwrócić uwagę na strój, w którym się zaprezentujemy, gdyż to właśnie na podstawienie niego osoby w pierwszej chwili oceniają nieznajomych. Dziś skupimy się nad tym, jak dobrze wypaść na pierwszej randce i co ubrać, aby zauroczyć przyszłego partnera lub partnerkę.

Jaki strój na pierwszą randkę?

Kwestia doboru stylizacji do okazji nie należy do rzeczy najprostszych. Dużo zależy od tego, w jakie towarzystwo się udajemy. Podczas pierwszej randki niestety z reguły nie wiemy za dużo o naszym towarzyszu czy towarzyszce, gdyż to właśnie na tym pierwszym spotkaniu sam na sam, dowiemy się dopiero czegoś więcej. Co zrobić w takiej sytuacji? Możemy zagrać na dwa sposoby: zachowawczo lub ryzykownie, bez kompromisów.

Ubierz się jak każdy inny

Strój na pierwszą randkę casualowyTechnika zachowawcza preferowana jest w większości przypadków, gdyż pozwoli nam na zminimalizowanie ryzyka, że coś się nie spodoba partnerce lub partnerowi. Wybierając ten styl powinniśmy ubrać się tak, jak wymaga tego miejsce do którego się udajemy. Idziecie do restauracji? Wybierz coś eleganckiego i prostego. Koszula i spódniczka nadadzą się idealnie. Na zimowe i jesienne wypady warto narzucić na nią sweter lub kardigan. Do kina lub na miasto ubieramy się swobodnie, w to, co lubimy najbardziej, ale wybieramy stylizacje raczej stonowane tak, aby zbytnio nie rzucać się w oczy. Główną zasadą zachowawczego stylu jest po prostu dobranie ubrania w ten sposób, aby prezentować się schludnie i jednocześnie czuć się komfortowo. Warto unikać krzykliwych barw i ekstrawaganckich dodatków. Zachowawczy strój na pierwszą randkę to typowy ubiór z segmentu casual. Nic wymagającego, po prostu zestawienie sieciówkowych trendów.

Pełen ekspresji strój na pierwszą randkę

Pokaż swój styl dobierając strój na pierwszą randkęDrugą “szkołą” jest ubiór, który na maksa wyrazi naszą osobowość i pokaże dokładnie to jacy jesteśmy. Zalet takiego rozwiązania jest sporo, chociaż i wada znajdzie się niejedna. Przede wszystkim, zakładając np. swój ulubiony t-shirt ukochanej kapeli i glany, pokazujemy drugiej osobie dokładnie to kim jesteśmy, bez udawania i sztucznej napiętej atmosfery. Dodatkowo w takim stroju czujemy się swobodnie co znacząco wpływa na komfort i przebieg randki. Z drugiej strony jednak swoją kreacją możemy zniechęcić kogoś, kto nie podziela naszej pasji czy stylu. Co więcej, gdy nasz styl znacząco odbiega od klasycznego casualu spotykanego na ulicach, możemy liczyć na to, że osoba towarzysząca może się krępować zwracaną na was uwagą.

Jeżeli znamy naszego partnera lub partnerkę i wiemy, że preferuje specyficzny i konkretny rodzaj muzyki, filmu, mody to dopóki jest to zgodne z naszym charakterem, warto w całości rzucić się w temat. Idziecie na koncert? Ubierz się tak, aby zrobić wrażenie i przyciągnąć uwagę. Impreza w klubie? Nie bądź szarą myszką i pokaż, że masz swój styl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *