Wygodny dres w czasie kwarantanny

Posted on

Wygodny dres w czasie kwarantanny

Siedzenie w domu oraz zmiana trybu pracy na zdalny wytworzyła nowe potrzeby na rynku mody. Teraz sukienki zastępuje nam wygodny dres w domowym zaciszu. Jeśli do tej pory wolałyście siebie w bardziej eleganckiej wersji, nic straconego. Nikt nie zmusza was, żebyście cały czas spędzały w rozciągniętym dresie. Zdecydowanie po paru dniach w piżamie dochodzimy do wniosku, że pora ubrać coś bardziej wyjściowego. Jedynie wiedo- konferencje zmuszają nas do oficjalnego stroju biurowego.

Dres szary

Domowy dres, czy legginsy?

Ostatnio bardzo popularne stały się komplety dresów. Teraz bardzo szybko możemy skompletować nasze ubranie, wystarczą jedynie spodnie i bluza. Zdecydowanie mniej czasu spędzamy nad kompletowaniem ubrań. Dresy są wygodne i każda kobieta ma przynajmniej jeden ulubiony w swojej szafie. Komplety dresowe mogą być w wielu różnych kolorach, fasonach i wzorach. Szczególnie polecane są komplety ze spodniami dresowymi posiadającymi ściągacze przy nogawkach oraz bluza z kapturem. Dużą popularnością cieszą się również dresy z lampasami. Wygodnym materiałem są również legginsy. Nie każdy jednak przepada za tym rodzajem, ponieważ ten materiał jest bardziej przylegający do naszego ciała.

 

Sport w warunkach domowych? Do zrobienia!

Coraz więcej osób decyduje się na to, by ze względu na zamknięte siłownie, ćwiczyć w mieszkaniu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Po kilku godzinach siedzenia przed komputerem przyda nam się nieco ruchu. Tym bardziej, że wyjścia z domu są bardzo ograniczone. Brak możliwości wyjścia na siłownię możesz zrekompensować treningiem w domu. Jedynym miejscem, gdzie można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia jest nasze mieszkanie. Rodzice, którzy cały czas opiekują się swoimi pociechami oraz zwierzętami, które z ogromnym z ogromnym entuzjazmem zareagowały na fakt, że właścicielka jest cały czas w domu, z pewnością odetchną podczas krótkich ćwiczeń. Kwarantanna to dobry moment, by poznać jogę, która pomoże się wyciszyć i zredukować stres. Jakie ćwiczenia na jogę? link – tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *