Najmodniejsze fryzury na sylwestra

Posted on

Stylizacja wybrana? Makijaż zrobiony? No to jeszcze modna fryzura i możemy lecieć w gorączkę sylwestrowej nocy. Jeśli jednak nie masz jeszcze pomysłu na swoje włosy to zapraszamy do lektury, z której dowiesz się co jest trendy i na co warto zwrócić uwagę!

Jak zrobić fryzurę na sylwestra?

To w jaki sposób będziemy tworzyć naszą fryzurę zależy od trzech głównych czynników:

  • Czasu
  • Sprzętu
  • Możliwości

Oczywiście najważniejszy z powyższych jest czas, gdyż tylko jego nie możemy oszukać, a każda dodatkowa chwila przed lustrem jest na wagę złota, szczególnie kiedy Sylwester już za parę godzin!

Jeśli jednak chodzi o sprzęt to wiele rzeczy możemy zastąpić pomysłowymi odpowiednikami. W zupełności wystarczy nam basicowy zestaw kilku wsuwek, lakieru do włosów i oczywiście odrobiny wyobraźni!

Ostatnim czynnikiem będzie oczywiście pewna ręka i solidna dawka doświadczenia. Pamiętajmy, żeby nie porywać się na stylizacje trudne, kiedy nie jesteśmy przekonane, o tym, że jesteśmy w stanie je wykonać. Tego typu działanie może doprowadzić do sytuacji, w której będziemy zmuszone poprawiać nieudaną stylizację kilka minut przed imprezą.

Jaka fryzura na sylwestra 2017?

Skoro już ustaliliśmy czego będziemy potrzebować do stworzenia idealnej fryzury, czas na inspiracje! Najwięcej znajdziecie ich oczywiście w internecie. My ze swojej strony polecamy nie tylko polskie ale również zagraniczne blogi modowe, które są kopalnią oryginalnych stylizacji i pomysłów na wykorzystanie kosmetyków codziennego użytku w bardzo oryginalny sposób.

Na pierwszy ogień idzie klasyczny warkocz w niecodziennym wydaniu.

Modny warkocz, fryzura na imprezę sylwestrową!

 

 

 

Takie upięcie pozwoli nam wyeksponować efektowne kolczyki i wydłuży optycznie szyje dając jednocześnie fajny efekt wyszczuplenia twarzy.

Fryzura wstążka, dla włosów półdługich

 

 

 

 

 

Kolejną ciekawą inspiracją jest delikatna kokardka upięta z tyłu głowy. Zaletą tej fryzury jest prostota wykonania i brak jakichkolwiek wsuwek! Wystarczy odrobina lakieru i umiejętność wiązania sznurowadeł 🙂

Fryzura z opaską na sylwestra

 

 

 

Ostatnią inspiracją jest wariacja na temat wstążki. Nieco bardziej skomplikowana fryzura na sylwestra z opaską gwarantuje nam jednak unikalny, niepowtarzalny look, który wyróżni nas spośród reszty imprezowiczów.

Ile kosztuje fryzura na sylwestra?

Dla tych, którzy nie chcą nie chcą bawić się samemu w robienie skomplikowanej fryzury pozostaje wizyta u fryzjera. Wiązać się to będzie niestety z kosztem, który jak się okazuje jest niesłychanie różny i zależny od wielu czynników. Za najprostsze fryzury zapłacimy od 40 do 60 zł podczas, gdy za wyrafinowane i skomplikowane, przyjdzie nam zapłacić grubo ponad 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *