Jakie paznokcie na jesień?

Posted on

Migdałki, łopatki, szpice, krótkie, długie…. jakie paznokcie wybrać? zwłaszcza teraz na jesień? Cóż, ja stawiam na wygodę, mam krótkie paznokcie, zawsze pomalowane i wypielęgnowane. W takich mi najwygodniej i najlepiej się według mnie prezentują. jakie kolory są zatem modne na jesień?

Kolor paznokci na jesień

Przede wszystkim nie wprowadzamy nudy, kolory mają być intensywniejsze niż latem. Tak więc – pomarańcz, krwista czerwień, neonowe róże, to coś co na pewno pięknie sprawdzi się na rękach i idealnie dopasuje się do każdej stylizacji. Warto też, zwrócić uwagę na fuksję i fiolety. Oczywiście na jesień tez ciemne i zgaszone barwy są jak najbardziej wskazane  – kolor czerwonego wina (tak samo na ustach), bakłażana, czy butelkowej zieleni, albo i nawet eleganckie szarości, to barwy, które dodają prawdziwego szyku naszym dłoniom.  Militarna zieleń, również jest bardzo na czasie, a z drobinkami złota wygląda przepięknie.

Kolory paznokci i wzory

Oprócz gładkiego manicure bardzo ładnie będą się tez prezentować pazurki z wzorkami.  Tak więc ombre czy french manicure odwrócony, to ostatni krzyk mody. Wszelkie paseczki czy geometryczne wzorki również w tym sezonie są mile widziane. Jeżeli będziesz miała z tym problem, to w drogeriach zakupisz wszelkie dodatki do ozdabiania paznokci, które to ułatwią.

Jaki kolor paznokci lubią mężczyźni

Malujemy głównie paznokcie po to, aby podobać się mężczyznom, dłonie to nasza wizytówka. Oczywiście pierwszym kolorem, który uwielbiają mężczyźni – nie mam żadnej wątpliwości – jest kolor czerwony, a nawet bym powiedziała krwisto-czerwony. Kobieta jest postrzegana jako seksowna i pewna siebie, a to najbardziej przyciąga płeć przeciwną. Zielony – to kolejna propozycja. Zaskoczone? To kolor paznokci, który mężczyźni kochają, uważają podświadomie, że kobieta jest szalona, elegancka ale i tez pewna siebie, idealna partnerka.Wszystkie odcienie zieleni, a najbardziej szmaragdowy. No i ulubiony manicure od wielu kobiet jak i mężczyzn – french manicure. Ten kolor paznokci jest delikatny, pasuje do każdego look’u. Niezwykle seksowny i co najważniejsze bardzo naturalny, uwielbia go ponad 80 procent mężczyzn, nawet bardziej niż czerwony manicure. Jeżeli chodzi o kształt płytki paznokcia, to na pewno nie „kwadrat” ani nie całkiem „szpic”. Najbardziej atrakcyjnym kształtem paznokcia jest paznokieć wypiłowany na tzw „migdałek”.  Delikatnie zaokrąglony i długość za opuszek palca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *