Jak wybrać kolor ubrań pod nasz typ urody?

Posted on

Każdy z nas jest inny, każdy ma inny typ urody, inaczej wygląda i co innego każdemu pasuje. Dlaczego na przykład komuś nie pasuje niebieski kolor bluzki? A drugi człowiek może prezentować się absolutnie pięknie? A no… bo każdy ma inny kolor skóry i przede wszystkim jej odcień. To tutaj tkwi sęk. Trzeba po prostu umieć siebie rozpoznać i znać podstawowe, a nawet czasami kluczowe informacje o sobie.

Cera a kolor ubrań

Na początek warto poznać swój typ skory/cery. Popatrz na swoją wewnętrzna część dłoni i na nadgarstek, tam widać żyły. Jakiego koloru są? Mocno niebieskie, fioletowe lub purpurowe – to znaczy, że masz chłodny typ skóry. Niebiesko-zielone świadczą o odcieniu skóry naturalnym, czyli można by rzec, że to najlepszy typ skóry, do którego pasuje większość kolorów. Jeśli Twoje żyły są zielone bądź oliwkowe, to znaczy, że masz ciemniejsza karnację i dodatkowo masz ciepłą tonację skóry. Dobrze tez zdaje egzamin biżuteria, na jedna rękę przyłóż bransoletkę srebrna, na drugą złotą, stań przed lustrem. przyłóż jedną rękę z bransoletą i druga. Jeśli lepiej współgra z Twoja buzią bransoleta srebrna – masz chłodny odcień skóry, jeśli złota – masz ciepły odcień skóry. Jeszcze rozróżniamy 4 typy urody – pani wiosna – włosy blond lub jasny brąz, oczy niebieskie albo zielone i do tego delikatna skóra, która rumieni się na czerwono. Pani lato – włosy brązowe, oczy piwne, szare lub zielone. Cera jasna i delikatna, o chłodnej tonacji. Pani jesień – włosy rude, kasztanowe, z rdzawymi refleksami. Oczy brązowe, złoto-brązowe, piwne lub zielone. Cera jasna pokryta piegami. Pani zima – włosy czarne, ciemnobrązowe, oczy piwne, brązowe, niebieskie, skóra jest jasna, ewentualnie oliwkowa.

 

Typ urody lato kolory ubrań

Najlepszym wyborem dla Ciebie jest kolor biały, rozjaśnia idealnie Twoją cerę. Ponadto dobrze Pani lato będzie w stonowanych kolorach ziemi, na przykład beżach, szarości, czy pudrowych różach. Bardzo korzystnie też będziesz wyglądać w mocniejszych kolorach jak róż, turkus, pomarańcz, czy nawet zgaszony czerwony – tak zwany ceglany kolor. 

Typ urody wiosna kolory ubrań

Tutaj szalejemy, zielony, żółty, chabrowy jest dla Ciebie idealny. Do tego łososiowy, pudrowy róż to kolory które idealnie pasują pod Twój typ urody. Dodatkowo też biały, szary i czarny przepięknie będą wyglądać na Pani wiośnie. Jeśli Wiosna ma blond włosy, to czarny jest kolorem absolutnie dla Ciebie, bo tworzy kontrast z blond włosami, co daje bardzo elegancki efekt.

Typ urody zima kolory ubrań

Tutaj stawiamy najczęściej, na czerwień, która nam doda seksapilu. Dodatkowo wszelkie kolory, jak szary, biały, będą idealnie współgrać z naszym typem urody. Pani zima, nie powinna zatem unikać tez żywych kolorów, róż, pomarańcz i granat, to paleta barw, przy których wygląda zjawiskowo. Wszelkie pastelowe róże połączone z szarością, będą wyglądać cudownie. Tutaj ważna jest zabawa kolorami, bo nie możesz wyglądać ponuro.

Typ urody jesień kolory ubrań

Jesień czegokolwiek by nie założyła, będzie wyglądać korzystnie. Ten typ urody może, a wręcz musi bawić się mocno nasyconymi kolorami! Kolor miedziany, złoty, uwaga! nawet srebrny, zwłaszcza jak Pani ma rude włosy, bezie wyglądać pięknie, ponadto, wszelkie pomarańczowe kolory, zielony, czy butelkowa zieleń wydobędzie z jesieni piękno. Możesz śmiało zakładać kolor czarny, biały i szary.  Czego na przykład nie powinna robić Pani zima, czy  Pani lato.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *