IBX System – Ratunek na Słabe i Pękające Paznokcie

Posted on

Zdrowe i estetycznie wyglądające paznokcie są wizytówką ludzi, ich wygląd pozwala wyrobić opinię o drugiej osobie. Na zabiegach upiększających paznokci zależy głównie płci pięknej, dlatego chętnie korzystają z zabiegów stylizacyjnych. Jednak długotrwałe malowanie paznokci, noszenie tipsów, kontakt z detergentami czy uszkodzenia mechaniczne znacznie osłabiają kondycję płytki paznokci, przez co zaczynają one wyglądać niezdrowo i mało estetycznie. Dlatego z pomocą paznokciom przybywa IBX System.

Na czym polega IBX System?

Fenomen IBX system polega na tym, iż chroni i zabezpiecza paznokcie od środka, jest to zabieg, który przenika do wnętrza płytki paznokcia wzmacniając go od środka.

IBX składa się z dwóch części. Pierwszy zabieg to połączenie olejków, witamin i minerałów, które poddawane są podgrzewaniu za pomocą klasycznej żarówki. Kompleks wnika w głąb paznokci , ma to na celu odbudowanie osłabionych paznokci zapobiegając kruszeniu, rozdwajaniu i  łuszczeniu się paznokcia. Dzięki temu paznokcie stają się gładkie, są mocniejsze i rosną dłuższe. Dodatkowo płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i połysk.

Druga część to warstwa ochronna, która zostaje utwardzona w świetle UV. Zadaniem tej części zabiegu jest stworzenie specjalnej powłoki ochronnej i redukcji białych plamek, które powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. Warstwa ochronna przeciwdziała uszkodzeniom mechanicznym, zamianom temperatury czy oddziaływaniu wody.

Przed zabiegiem IBX System płytce paznokcia nadaje się pożądany kształt. W zależności od stanu zniszczenia paznokcia zaleca się stosowanie zabiegu od 1 do 4 razy na miesiąc. Odżywkę można stosować przy okazji wykonania manicure, wykorzystując hybrydę, czy inne środki do stylizacji.

IBX System ;

– chroni paznokcie – działa jak bariera ochronna pod każdą stylizację

– regeneruje, wzmacnia, odbudowuje – wygładza i scala płytkę, działa naprawczo na uszkodzenia, redukuje pęknięcia

Dla kogo zalecane jest stosowanie IBX?

Odżywka polecana jest szczególnie dla osób, których paznokcie :

– uległy zniszczeniu na skutek noszenia długotrwałych stylizacji,

– są cienkie i słabe,

– łuszczą się, kruszą i rozdwajają,

– mają białe plamki,

– mają widoczne bruzdy,

– często pękają lub często ulegają uszkodzeniu,

– łamią się,

Podczas stosowania IBX system nie da się przewidzieć jak szybko zauważalne będą efekty, ze względu na to, że każdy posiada inne paznokcie. Poprawa widoczna jest po pierwszym zabiegu, jednak w zależności od tego jak bardzo uszkodzona jest płytka paznokcia, zadowalający efekt można uzyskać dopiero po trzech lub czterech zabiegach.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *