Bombowy efekt tub strzelających

Posted on

Najważniejszych momentów w życiu, takie jak wesele, komunia czy okrągłe rocznice powinny być niezapomnianymi chwilami. Aby ten ulotny czas w pamięci wszystkich gości pozostawiły mocny ślad warto zdecydować się na spektakularne rozwiązania. W ostatnim czasie strzelające tuby święcą triumfy jako widowiskowy element wszelkich wydarzeń. Strzelające w powietrzu płatki róż nad głowami nowożeńców wychodzących z kościoła to nie tylko tło do niesamowitych zdjęć, ale przede wszystkim niesamowite przeżycie dla Młodej Pary, jak i dla gości. Wybuchające konfetti w czasie zdmuchiwania świeczek na urodzinowym torcie dopełni podniosłą atmosferę każdej imprezy. Poniżej garść informacji o tym, czym są tuby strzelające, jak one działają oraz o tym, czym się kierować przy ich wyborze. Oby ten tekst stał się inspiracją to stworzenia niezapomnianego wydarzenia, które udekorują barwne eksplozje kolorowych konfetti.

Czy to bezpieczne?

kolorowe konfetti wystrzelone z tub na weselu

Strzelające tuby są o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem niż fajerwerki. Do wyrzucenia zawartości dochodzi po skręceniu tuby (oburącz w przeciwnych kierunkach) i uwolnieniu sprężonego powietrza. Konfett czy płatki róż zostają wystrzelone na wysokość 5-8 metrów. Tub można używać zarówno na zewnątrz (przed kościołem lub wejściem do sali weselnej), jak i wewnątrz ( w czasie toastu, pierwszego tańca czy krojenia tortu).

Uwaga, załadowane!

Konfetti to najpopularniejsza zawartość strzelających tub, ale na rynku jest cały wachlarz zawartości. Weselnym hitem są tuby strzelające płatkami róż i serduszkami, a nawet banknotami (złotówkami, euro lub dolarami). Kolorowe serpentyny, gwiazdki czy motylki mogą być użyte na atrakcje innych imprez jak sylwester, urodziny, komunie. Producenci prześcigają się w liczny wzorach i kolorach, wobec czego bez problemu dobierzemy strzelające tuby do klimatu i charakteru imprezy, na której mają zostać użyte.

Droga i ekstrawagancka dekoracja?

Wbrew pozorom tuby strzelające nie są drogim rozwiązaniem. To ile trzeba zainwestować zależy od długości tub i ich wypełnienia. Najkrótsze 40 cm, a zarazem najtańsze modele można kupić za około 5-8 zł, podczas gdy górna granica oscyluje w przedziale 12 – 20 zł. Dobry efekt daje użycie już 4 sztuk tych niezwykle efektownych ozdób. Tak wiec kilkanaście złotych wystarczy, aby obok obowiązkowego ryżu i pieniędzy, obsypać młoda parę płatkami róż ze strzelających tub.

W sklepach takich, jak http://kucmar.pl/pol_m_Wesele_Gadzety-na-wesele_Tuby-strzelajace-241.html znaleźć można najróżniejsze wersje strzelających tub, dlatego tylko kreatywności organizatora może być jedynym ograniczeniem w stworzeniu niezapomnianej dekoracji z unoszących się w powietrzu płatków róż, motyli, konfetti czy też innych elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *