6 modowych wpadek, o których mogłaś nie wiedzieć!

Posted on

Świat mody jest nieprzewidywalny. Nigdy nie wiadomo, jaki look, trend czy stylizacja podbije czerwone dywany, a jaka rozsławi się w internecie jako pośmiewisko i kicz. Co roku jesteśmy świadkami coraz to nowszych kreacji, które prześcigają się odważnymi i prowokującymi elementami. Modowe wpadki stały się już na tyle popularne, że niektóre gwiazdy świadomie od nich dopuszczają, aby zdobyć chwilową popularność. Chociaż w życiu codziennym raczej nie mamy do czynienia z awangardowymi stylizacjami, to nawet nam mogą zdarzyć się nietaktowne wpadki. Dziś przedstawimy wam 6 modowych błędów powtarzanych na co dzień.

Fatalny rozmiar

Za duży katrigan

Zaczynamy od najpopularniejszego błędu, którego niestety wiele z nas się dopuszcza. Wybór za małych lub za dużych ubrań powodowany różnymi pobudkami, ale jeżeli robimy to świadomie – to róbmy to dobrze. Jak wiadomo nie każda xxxl’owa koszula to dobry oversize, i nie każde obcisłe legginsy podkreślają naszą sylwetkę. Zanim założymy na siebie coś w niecodziennym rozmiarze, sprawdźmy najpierw czy nie podpada to pod modowe wpadki.

Bielizna na wierzchu – wstyd na widoku!

Bielizna na wierzchu

To zdecydowanie za często powtarzany incydent – szczególnie w sferze celebrytów. Prześwitujące spodenki, za mocno wycięte sukienki czy po prostu wyeksponowana bielizna – modowe wpadki niegodne naśladowania!

Różowa landrynka – te czasy już dawno minęły!

Różowa landrynka, modowe wpadki

Czasy, w których celebrytki takie jak Doda czy Paris Hilton wychodziły przed kamery w do przesady różowych kreacjach, już dawno minęły. No i słusznie! Przesadnie przesłodzone kreację są dzisiaj symbolem kiczu i próżności – unikajcie jak ognia!

Za dużo dżinsu, czyli powrót do przeszłości

Za dużo jeansu modowe błędy

Minęły już bezpowrotnie czasy jeansowych stylizacji. Dziś dżinsowe kurtki nie mają w sobie za grosz uroku i bardzo trudno nosić je tak, żeby robiły wrażenie. Zdecydowanie warto uważać!

Zdradliwe legginsy – ludzie widzą więcej niż Ci się wydaje

Prześwitujące legginsy

Ostatnio moda na legginsy nieco zmalała, jednak nadal można je zaobserwować na wielu polskich ulicach. Legginsy to na pozór łatwy ciuch, który sprawia, że wszystko idzie w górę. Chcesz nosić legginsy? Uważaj! Możesz osiągnąć więcej niż byś chciała.

Wystająca metka – śmiech za plecami

Wystająca metka

Na koniec zostawiamy coś luźniejszego, bardziej w formie żartu. Metka na wierzchu zdarza się każdemu, co nie znaczy, że tak być powinno 🙂 Pilnujmy się i zwracajmy uwagę innym, tak jakbyśmy chcieli, żeby inni zwrócili nam.

To już koniec 🙂 Dajcie znać w komentarzach, jakie jeszcze modowe wpadki znacie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *